Priekabų ašys ir ratų stabdžiai

Priekabų ašys

Priekabos ašis yra svarbiausia tinkamai veikiančios priekabos ar namelio ant ratų dalis. Jeigu ašis buvo pažeista, nusidėvėjo ar surūdijo, ją reikia pakeisti. Jeigu reikia atnaujinti priekabos su stabdžiais ratų stabdžius – paprastai geriausia ir pigiausia išeitis yra juos pakeisti naujais, užuot remontavus seną nusidėvėjusią ašį.

Priekabų su stabdžiais ir be stabdžių ašys

„Valeryd“ asortimente rasite ašių priekaboms su stabdžiais ir priekaboms be stabdžių. Siūlome skirtingų gamintojų ir įvairių matmenų ašių. Jeigu nerastumėte reikiamos savo priekabai ar nameliui ant ratų ašies iš „Valeryd“ siūlomų – pagaminsime ašį pagal jūsų užsakymą. Tuomet tereikia susisiekti su mumis ir susitarti dėl pristatymo laiko ir kainos.

Visas priekabai skirtas ašies komplektas

„Valeryd“ prekiauja ir atskiromis ašimis, skirtoms priekaboms su stabdžiais ar be jų.
Ašys priekaboms be stabdžių:
turime priekaboms be stabdžių skirtų ašių, sveriančių nuo 750 iki 1 000 kg.
Ašys priekaboms su stabdžiais:
turime priekaboms su stabdžiais skirtų ašių, sveriančių nuo 750 iki 1 800 kg.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis ašį priekabai ar nameliui ant ratų?

Kas gamino dabartinę jūsų ašį? Jeigu nesate įsitikinę, tai turėtų būti nurodyta ant stebulės gaubto, ant pačios ašies pritvirtintoje plokštelėje arba kitoje atraminio stabdžių disko pusėje. Dabar reikia nustatyti, koks yra jūsų turimos movos tipas. Paskutinis žingsnis – išsiaiškinti, koks yra jūsų priekabos svoris, bei patikrinti A, B ir C matmenis. Visa tai atlikus, reikia pasirinkti tinkamų matmenų to paties gamintojo ašį, kurios maksimali apkrova atitinka priekabos svorį arba yra už jį didesnė. Nepamirškite patikrinti ir stabdžių skersmens.

„Valeryd“ yra sumanus ir patyręs partneris, galintis jums ar jūsų įmonei pasiūlyti būtent tas dalis, kurios atitinka išskirtinius jūsų pageidavimus. Priimkite sprendimus žinodami, kad viskas bus atlikta pačiu jums priimtiniausiu būdu.