Atraminiai ratukai ir atraminės kojelės priekaboms ir nameliams ant ratų

Iš tiesų, atraminiai ratukai ir atraminės kojelės yra gera idėja. Jie itin svarbūs jūsų priekabos ar namelio ant ratų saugumui. Pavyzdžiui, kai atraminis ratukas pakeliamas per aukštai. Dėl to itin svarbu, kad atraminiai ratukai bei atraminės kojelės būtų gaminami pačios aukščiausios kokybės Tai – garantija, kad būsite užtikrinti transportuodami savo velkamą transporto priemonę arba jai stovint.

Atraminiai ratukai

Kaip jau minėta – atraminis ratukas yra svarbi priekabos dalis. Naudojant gerą atraminį ratuką, pritvirtinti arba pajudinti priekabą ar namelį ant ratų bus daug lengviau. Šios detalės svarba yra aiški, todėl šią tempiamos transporto priemonės dalį reikia taip prižiūrėti, kad ji visada veiktų nepriekaištingai. Jei išlaikysite ją geros būklės, o prireikus laiku pakeisite – turėsite transporto priemonę, kuri išliks stabili tiek važiuojant, tiek stovint.

Atraminės kojelės

Atraminė kojelė, kaip ir nurodo jos pavadinimas, tai kojelė, kuri padeda atremti ir stabilizuoti jūsų priekabą ar namelį ant ratų. Labai svarbu turėti omenyje, ant kokio paviršiaus stovi jūsų tempiama transporto priemonė. Nerekomenduojama savo priekabos ar namelio ant ratų palikti tiesiog bet kur, kadangi atraminė kojelė gali atlaikyti apkrovas tik iki nustatytos ribos. Šios kojelės nesukurtos atlaikyti viso priekabos ar namelio ant ratų svorio. Todėl prisiminkite, kad turite palikti savo transporto priemonę ant tinkamo paviršiaus, nesvarbu – ilgam ar trumpam.