Movos galvutės ir mechaniniai impulsiniai stabdžiai priekaboms ir nameliams ant ratų

Reikia movos galvutės ar mechaninių impulsinių stabdžių jūsų priekabai? „Valeryd“ gali jums padėti. Gaminame aukštos kokybės mechaninius impulsinius stabdžius ir movos galvutes, tinkamas daugeliui rinkoje esančių priekabų ir namelių ant ratų. Su mumis galite jaustis saugiai visą kelią.

Movos galvutė / jungtis

„Valeryd“ asortimente rasite movos galvučių priekaboms su stabdžiais (nuo 750 iki 3 500 kg) ir priekaboms be stabdžių (nuo 750 iki 1 200 kg). Jeigu nesate įsitikinę, ar movos galvutė tinka jūsų priekabai, galite lengvai tai išsiaiškinti. Tiesiog ieškokite mūsų svetainėje.

Mechaniniai impulsiniai stabdžiai

Kartais susiduriame su tokiomis išmoningomis technologijomis, kurios mus tiesiog stulbina. Mechaniniai impulsiniai stabdžiai yra vienas iš tokių pavyzdžių. Tokio tipo stabdžiai sulėtina priekabą naudodami jos pačios svorį. „Valeryd“ mechaniniai impulsiniai stabdžiai puikiai tinka priekaboms su stabdžiais ir nameliams ant ratų, kurių svoris yra nuo 950 iki 3 500 kg.

Daugiau informacijos

Mechaninis impulsinis stabdys tvirtinamas prie automobilio vilkties jungtimi. Tvirtinant stabdžius tokia konstrukcija, vilkties jungtis yra tam tikrame vamzdyje, galinčiame judėti pirmyn ir atgal. Tai reiškia, kad stabdant automobilį automatiškai suveikia ir mechaninis impulsinis stabdys. Mechaninis impulsinis stabdys ir ratų stabdžiai yra sujungti stabdžių perdavimo įrenginiu. Jėga iš mechaninio impulsinio stabdžio vamzdžio yra perduodama ratų stabdžiams per kabelius ir strypus. Mechaniniame impulsiniame stabdyje sukuriama jėga aktyvina ratų stabdžių mechanizmą. Tuomet tarp prie rato pritvirtinto stabdžių būgno ir stabdžių trinkelių atsiranda trintis. Ši trintis mažina priekabos greitį, ir visas transporto priemonių junginys ima lėtėti. Tai yra išties išradingas sprendimas, leidžiantis lengviau gabenti krovinius iš taško A į tašką B.