Elektros sistema ir priekabos apšvietimas

Reikėtų nepamiršti, kad saugumo reikalavimai yra nustatyti įvairiuose reglamentuose ir nuostatose, tad tiesiog būtina pasirūpinti tinkamai veikiančia elektros sistema ir priekabos apšvietimu. Taip pat labai svarbu, kad būtų aiškiai matyti, ar jūsų transporto priemonė velka namelį ant ratų, ar priekabą. Tačiau visų svarbiausia, kad elektros sistemos tarp automobilio ir tempiamos priekabos veiktų tvarkingai, nes kiti eismo dalyviai turi gerai matyti transporto priemonės žibintais rodomus signalus.

Elektros sistema

Priekabos elektros ir apšvietimo sistema susideda iš jungties, laido ir lempų. Jungtis prijungia priekabą prie automobilio elektros sistemos, kad degtų priekabos žibintai. Savaime suprantama, kad priekabos arba namelio ant ratų galiniai, posūkių ir stabdžių žibintai turi gerai veikti. Priekabos jungtis susideda iš 7 arba 13 kištukų. Jums tereikia pasirinkti tą, kuri tinka jūsų transporto priemonei. Jeigu kyla nors menkiausių abejonių dėl reikiamų dalių – susisiekite su mumis ir padėsime jums. Jei jūsų transporto priemonė yra su 13 kištukų jungtimi, o priekaba tik su 7 (arba atvirkščiai), be abejo, mes turime adapterių, padėsiančių išspręsti šią problemą.

Įvairūs žibintų tipai

Priekabos arba namelio ant ratų žibintai visoje transporto priemonėje turi būti įrengti to paties tipo. Jeigu norite įdėti kito modelio žibintą, reikėtų pakeisti visus priekabos žibintus – taip užtikrinsite, kad viskas veiks, kaip numatyta. Taip pat galima pakeisti įprastus žibintus LED žibintais. LED žibintai turi keletą pranašumų, pavyzdžiui, veikia ilgiau už įprastus žibintus. Taip pat esama svarbių su aplinkosauga susijusių priežasčių, dėl kurių verta naudoti LED žibintus vietoje įprastų. „Valeryd“ pateikia didelį LED žibintų pasirinkimą. Be to, siūlome ir visiškai sukomplektuotus apšvietimo rinkinius su visomis reikalingomis dalimis, t. y. priekabos jungtis, priekabos laidus, posūkių ir galinius žibintus. Taip pat rasite spaustukų ir replių.