Pneumatinės spyruoklės, dujiniai stūmokliai

Norint paprastai paaiškinti, kas yra pneumatinė spyruoklė, galima pasakyti, kad kartais ji vadinama dujiniu slopintuvu. Ši detalė stumia lygiai taip pat kaip ir paprasta suspaudžiama spyruoklė, bet ji turi ir slopintuvo savybių. Pneumatinės spyruoklės dažnai naudojamos, kai reikia sklandžiai atidaryti ar uždaryti priekabos šonus, įvairius dangčius automobiliuose, laivuose, priekabose, nameliuose ant ratų, žemės ūkio ir kt. mašinose. Spyruoklė padeda šioms skirtingoms dalims, o kartu ir visai transporto priemonei, veikti sklandžiau ir veiksmingiau.

Plati panaudojimo sritis

Pneumatines spyruoklės galima pritaikyti labai daug kur. Be jau išvardytų atvejų, jos dar naudojamos sveikatos priežiūros srityje, baldų pramonėje, ventiliacijos sklendėms ir įvairiems kitiems įrenginiams, elektriniams prietaisams ir įrenginių detalėms. Šis sąrašas labai ilgas, apimantis įvairias pramonės šakas. Įsitikinta, kad pneumatinės spyruoklės gali būti labai naudingos ir sutaupo daug darbo.

Papildomos funkcijos

Viena papildoma sritis, kurioje galima pritaikyti pneumatines spyruokles, yra labai sunkių detalių kėlimas rankomis, papildomai naudojant ir dujinę spyruoklę, dar kartais vadinama dujiniu slopintuvu. Jeigu norite sužinoti daugiau arba jums reikia papildomos informacijos – tiesiog paskambinkite mums.

Didelės pneumatinės spyruoklės galimybės

Yra daugybė pneumatinės spyruoklės panaudojimo galimybių. Jūsų inovacijos ir idėjos, kartu su pneumatine spyruokle, gali sukurti naudingų produktų. Ribas nustato tik jūsų pačių vaizduotė.

Techninė informacija

Spyruoklę sudaro stūmoklio kamera, stūmoklio strypas, stūmoklis ir tarpinės. Spyruoklė pripildyta smarkiai suspausto azoto, sukuriančio 2 500 N priešpriešinę jėgą. Azotas yra inertinės dujos, kurios nedega, nesprogsta ir nėra nuodingos. Be azoto, spyruoklėje esama ir nedidelio kiekio alyvos. Alyva veikia kaip idealus lubrikantas, taip pat ir slopintuvas, pristabdantis spyruoklę takto pabaigoje.

Pneumatinės spyruoklės nereikalauja priežiūros. Stūmoklio strypo negalima tepti alyva ar tepalu. Strypo negalima dažyti, jį reikia saugoti nuo smūgių.

„Valeryd“ pneumatinės spyruoklės veikia, kai temperatūra yra nuo –35 iki 90 laipsnių Celsijaus. Spyruoklės neturi perkaisti ar būti laikomos atviroje liepsnoje.